logotypy

logo projektu

Rekrutacja


Wykaz grup tematycznych powstałych w szkołach objetych projektem


GMINA GORLICE
Gimnazjum w Bystrej:
– grupa z chemii– mgr Joanna Wolska
- grupa z fizyki– mgr Joanna Trześniak
Gimnazjum w Dominikowicach:
– grupa z matematyki– mgr Magdalena Poręba
- grupa z fizyki– mgr Bogusław Oleszkowicz
- grupa z chemii– mgr Anna Ziemba
Gimnazjum w Klęczanach:
– grupa z fizyki– mgr Iwona Felenczak - Pyż
- grupa z chemii- mgr Paulina Ryba
Gimnazjum w Kobylance:
– grupa z fizyki– mgr Karolina Górska
- grupa z chemii- mgr Małgorzata Matyfi
- grupa z matematyki - mgr Katarzyna Tenerowicz - Świeca
- grupa z matematyki– mgr Edward Jesion
Gimnazjum w Kwiatonowicach:
– grupa z fizyki– mgr Maksymilian Olszewski
- grupa z chemii– mgr Paulina Ryba
Gimnazjum w Ropicy Polskiej:
- grupa z matematyki– mgr Grzegorz Mazur
- grupa z fizyki– mgr Marta Kmak
- grupa z chemii– mgr Teresa Szarowicz
Gimnazjum w Stróżówce:
- grupa z matematyki– mgr Marzena Tenerowicz
- grupa z chemii– mgr Marcin Juszczęć
- grupa z fizyki– mgr Marzena Tenerowicz
Gimnazjum w Szymbarku:
- grupa z matematyki - mgr Małgorzata Kamińska
- grupa z matematyki– mgr Małgorzata Koźbiał
- grupa z chemii– mgr Beata Tomalska
- grupa z fizyki– mgr Beata Tomalska
Gimnazjum w Zagórzanach:
- grupa z matematyki- mgr Barbara Kudławiec
- grupa z chemii– mgr Marcin Juszczęć
- grupa z fizyki– mgr Aneta Motyka
ppp
GMINA SKOŁYSZYN
Gimnazjum w Święcanach
– grupa z matematyki– mgr Maria Kuczewska
- grupa z chemii– mgr Urszula Fietko
- grupa z fizyki– mgr Ewelina Borowska – Pawluś
ppp
GMINA JASŁO
Gimnazjum w Osobnicy:
- grupa z matematyki– mgr Barbara Jankowska
- grupa z fizyki– mgr Jacek Bukowiec
- grupa z chemii– mgr Beata Kapanowska
imnazjum w Warzycach:
– grupa z chemii– mgr Przemysław Pilut
- grupa z matematyki– mgr Piotr Ochwat
Gimnazjum w Szebniach:
– grupa z matematyki– mgr Marta Bal
- grupa z chemii– mgr Bożena szafarz
- grupa z fizyki– mgr Marcin Śliwa
pppp
GMINA JEDLICZE
Gimnazjum w Jaszczwi:
– grupa z chemii– mgr Agnieszka Próchnicka
- grupa z fizyki– mgr Agnieszka Próchnicka
- grupa z matematyki– mgr Urszula Waszeciak
ppp
GMINA TARNOWIEC
Gimnazjum w Tarnowcu:
– grupa z fizyki– mgr Jadwiga Lach
- grupa z chemii- mgr Magdalena Mazur
- grupa z matematyki– mgr Joanna Walczak
ppp
GMINA WOLBROM
Gimnazjum w Dłużcu:
– grupa z fizyki– mgr Jerzy Zyguła
- grupa z matematyki– mgr Anna Świerczek – Mól
Gimnazjum w Zarzeczu:
– grupa z matematyki– mgr Beata Kiwior
- grupa z chemii– mgr Renata Kolanko
Gimnazjum w Wierzchowisku:
– grupa z chemii– mgr Zdzisław Słaby
- grupa z matematyki– mgr Anetta Kowal
- grupa z fizyki – mgr Leopold Straszak
Gimnazjum w Kluczach:
– grupa z matematyki – mgr Aleksandra Witkowska – Osuch
- grupa z chemii– mgr Anna Krawiec
- grupa z fizyki– mgr Aleksandra Krzyżak
- grupa z chemii /Bydlin/- mgr Stanisława Lisowska
- grupa z fizyki /Bydlin/- mgr Krystyna Jasińska
- grupa z matematyki /Bydlin/– mgr Iwona Nocoń
Gimnazjum w Gołaczewach:
– grupa z chemii– mgr Stanisław Osmenda
- grupa z matematyki– mgr Iwona Czernek
- grupa z fizyki– mgr Robert Kozłowski


DO POBRANIA

Pozostałe dokumenty dotyczące projektu można pobrać z działu DOKUMENTY

© Oświatowy Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Gminy Gorlice